Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.miralem.com.tr sitemize ( E-MİRALEM ) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

E-MİRALEM girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin E-MİRALEM üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler E-MİRALEM üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

www.miralem.com.tr üyeliğinden ayrılmak için E-MİRALEM’ in gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.

E-MİRALEM diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; E-MİRALEM reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş sorumlu değildir.

E-MİRALEM yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda ( Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç ) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş ‘ye aittir.

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi, ürünler ambalajından çıkarıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz; bunun gibi ürünlerin iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda +90 532 376 64 35 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, bilgi@miralem.com.tr eposta adresinden veya www.miralem.com.tr / iletisim adresinden Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş ‘ye danışabilirsiniz. Adres : Yayla Mahallesi Faik Bey Sokak No:19/2 Emiralem – Menemen – İZMİR